ساخت گزارشات داینامیکز سی آرام

ساخت گزارشات مختلف پایش، نمایش و تحلیل اطلاعات در محیط داینامیکز سی آرام.

ساخت فرم های تنخواه، پیش فاکتور، رسید مالی، رسید خرید و رسید پرداخت مشتریان در سی آرام داینامیکز

توضیحات بیشتر

ساخت گزارشات روی یک رکورد

ساخت گزارشات روی چندین رکورد

ساخت گزارشات تحلیلی و پویا

قیمت هر گزارش: ۷۰۰ هزارتومان

نمونه داشبورد گزارشی

گزارش گیری در محیط داینامیکس یک مورد بسیار اساسی هست همه ما داده های زیادی را در داخل CRM  جمع‌آوری می‌کنیم که اطلاعات ذخیره شده و از فعالیت‌ها و بخش های  مختلف هست و خیلی از ما متوجه نیستیم که گزارش گرفتن از این اطلاعات می‌تواند به مراتب مهم تر از خود ساخته شدن اطلاعات باشد.

از کاربردهای دیگر گزارشات CRM ساختن فرم های مالی و رسیدها می‌باشد. برای مثال رسید دریافت وجه یا رسید خرید مشتری، فرم پیش فاکتور، فاکتور، گزارش عملکرد روزانه اپراتورها، گزارش پیشرفت پروژه، فرم تکمیل شده مشتری، فرم ذخیره اطلاعاتی و رسید خرید مشتری که بتواند در اختیار خود او قرار بگیرد، فرم محاسبات نهایی یک پروژه و سایر مواردی که بسته به فیلد کاری کسب و کار شما می‌تواند از طریق CRM شما انجام شود و زمان کارکرد پرسنل شما را تا حد زیادی کاهش دهد.

ساخت گزارشات CRM در محیط CRM و هم در محیط SQL یا SSRS انجام میشود. در صورتی که دانش پیشینی از این محیط دارید بسیار راحت می توانید با این محیط سازگار شوید.

خدمات ارائه شده من به صورت ساخت گزارشات سفارشی شما و آموزش ساخت گزارشات به نفرات معرفی شده شما می باشد. و در صورت نیاز با دادن خدمات مشاوره و درک این که چه مواردی میتواند برای کسب و کار شما مفید باشد، میتوانیم گزارشات ارزشمندی را از CRM شما درخواست کرده و با استخراج دوره‌ای اطلاعات به پیشرفت مجموعه خود واقف شوید.

نمونه های ذیل، تعدادی از موارد درخواستی و انجام شده برای مشتریان مختلف هستند.

اسکرول به بالا