برنامه نویسی داینامیکز سی آرام

برنامه نویسی موارد درخواستی و امکانات جدیدی که مورد نیاز شما و تیم شما می باشد.

از زیبایی های نرم افزار داینامیکز، توسعه پذیری آن و وفق پیدا کردن آن با محیط اطراف است. و اکثر ما مایلیم تا سیستم های خود را تا حد امکان یکپارچه کنیم. از نظر برنامه نویسی این امکان برای ما هست تا سیستم های نرم افزاری شما از قبیل سایت، نرم افزار های مالی و حسابداری، مرکز تماس، و حتی ساعت حضور و غیاب تان را به سیستم CRM متصل کرده و همگام کنیم.

 

توضیحات بیشتر

برنامه نویسی به زبان های جاوا اسکریپت و سی شارپ

نوشتن پلاگین و گردش کار های شخصی

قیمت برنامه نویسی  با توجه به حجم کار شما متفاوت خواهد بود

آموزش در حین کار و به صورت جداگانه نیز ممکن است، برای این موضوع به این صفحه مراجعه نمایید

داینامیکز را چگونه به خدمت بگیریم؟ چگونه میتوانیم سی‌ آرام را به شکلی که میخواهیم تغییر دهیم.

 

محیط داینامیکز به طور خاصی طراحی شده تا تقریبا تمامی سازمان ها را تحت پوشش و قرار دهد و هر نوع سازمان یا محموعه ای صرفنظر از سایز آن بتواند با این محصول پوشش داده شود.

اما زمان هایی پیش می آید که نیاز ما یک نیاز خاص هست که توسط انکانات معمولی قابل پیاده سازی نیست.

در این زمان ها لازم است از امکانات برنامه نویس و توسعه دهنده داینامیکز استفاده شود تا بتوان سیستم را باز بیشتر تغییر داد و به آن چه که مد نظر داریم نزدیک کنیم.

 

برنامه نویسی سی آرام داینامیکز به زبان های سی شارپ و جاوا اسکریپت و در بخش های مختلف انجام میشود.

برای انجام این پروژه ها می بایست دانش برنامه نویسی را آشنا باشید و بعد دوره همگام سازی برنامه نویس با داینامیکز را بگذرانید. برای اطلاعات بیشتر در مورد آموزش های برنامه نویسی ما در سی آرام اینجا کلیک کنید.

در صورتی که برنامه نویس ندارید یا ترجیح میدهید با توجه به حجم کار خود، این مورد را توسط دیگران انجام دهید، من در خدمت شما هستم تا یک تجربه ملایم و دلپذیر از کارکرد آسان را در اختیار شما قرار دهم. برنامه نویسی مطابق خواسته و نیاز شما انجام میشود و در انتها سورس کد موارد نوشته شده با کلیه توضیحات به شما تحویل میشود چون مالک آن شما هستید.

هدف من رضایت خاطر شما و داشتن تجربه کاری بهتر در کار با سی آرامتان هست.

 

اسکرول به بالا